ÇakaFobia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ÇakaFobia

Çakabeye gönül veren gelmiş geçmiş tüm çakabeylilerin paylaşım yapıp muhabbet ettiği çay bahçesine hoş geldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ŞAMPİYON GALATASARAY

3 posters
YazarMesaj
ELDEM
Misafir
ELDEM

ŞAMPİYON GALATASARAY Empty
MesajKonu: ŞAMPİYON GALATASARAY   ŞAMPİYON GALATASARAY Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 7:49 pm

selam timuçin ve galatasarayımıza gönül vermiş değerli kardeşlerim...takım bu sene teknik kadro ve yönetim açısından süper...beşiktaşı da yenebiliriz seyircisiz olsa da farketmez....önümüzdeki günlerde de sion'u Ali Sami Yen'e gömeceğimize kimsenin şüphesi olmasın....FB ve BJK'ye de Avrupa'da başarılar dilerim tüm arkadaşlara ii akşamlar...
TimucinTopal
First Flight Officer
First Flight Officer
TimucinTopal

MesajKonu: Geri: ŞAMPİYON GALATASARAY   ŞAMPİYON GALATASARAY Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 8:22 pm

Eldem bu mesajın için çoks aol büyük ihtimal inşalklah şampiyon bu sene biz olucaz avrupa kupasındaki tüm türk takımlarına başarılar
https://cakafobia.yetkin-forum.com
Pimp'n Gods
Moderator
Moderator
Pimp'n Gods

MesajKonu: Geri: ŞAMPİYON GALATASARAY   ŞAMPİYON GALATASARAY Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 9:38 am

öğrendiğime göre Cassio de souza soares lincoln yönetime rest çekmiş durumda.."Kalli varsa ben yokum" demeçleri dolaşmakta internet haberleri arasında..hakan şükür ise bunca zamandır galatasarayda böle bi muamele görmedim demiş ve futbolu bırakacağını belirtmiş...

Galatasaray Spor Klübü bu iki oyuncuya kalmış değildir...iki adamın gönlü olacak die yıllardır süregelen disiplin anlayışından vazgeçilecek değildir...gitmek isteyene kapı açıktır Smile

ŞAMPİYON GALATASARAY
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray - FC Sion
» ISTE BUDUR CIMBOM