ÇakaFobia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ÇakaFobia

Çakabeye gönül veren gelmiş geçmiş tüm çakabeylilerin paylaşım yapıp muhabbet ettiği çay bahçesine hoş geldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forumumuz Hayırlı Olsun

3 posters
YazarMesaj
ELDEM
Misafir
ELDEM

Forumumuz Hayırlı Olsun Empty
MesajKonu: Forumumuz Hayırlı Olsun   Forumumuz Hayırlı Olsun Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 4:46 pm

öncelikle herkese selam forumumuz hayırlı olsun hepinizin belirttiği gibi bende forumumuzun günden güne büyüyeceğine inanıyorum burada hoş vakit geçireceğimize eminim(en azından bi derece okul stresinden uzak kalabileceğimiz bir mekan var artık:D )herkese ii akşamlar 10-B Eldem
TimucinTopal
First Flight Officer
First Flight Officer
TimucinTopal

MesajKonu: Geri: Forumumuz Hayırlı Olsun   Forumumuz Hayırlı Olsun Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 6:26 pm

Eyvallah Eldem daha güzel olucak onun için çalışıyorum şuan hepimize hayırlı uğurlu olsun Very Happy
https://cakafobia.yetkin-forum.com
brçk..!!
Üye
Üye
brçk..!!

MesajKonu: Geri: Forumumuz Hayırlı Olsun   Forumumuz Hayırlı Olsun Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 7:23 pm

çalış çalış eferim (:
TimucinTopal
First Flight Officer
First Flight Officer
TimucinTopal

MesajKonu: Geri: Forumumuz Hayırlı Olsun   Forumumuz Hayırlı Olsun Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 1:30 pm

Elimden geleninden fazlasını yapmaya çalışıyorum durmak yok yola devam Very Happy
https://cakafobia.yetkin-forum.com

Forumumuz Hayırlı Olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-