ÇakaFobia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ÇakaFobia

Çakabeye gönül veren gelmiş geçmiş tüm çakabeylilerin paylaşım yapıp muhabbet ettiği çay bahçesine hoş geldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hocalarla Olan Muhabbetler...

+2
TimucinTopal
19cagri25
6 posters
YazarMesaj
19cagri25
GöZTePeLi !
GöZTePeLi !
19cagri25

Hocalarla Olan Muhabbetler... Empty
MesajKonu: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 1:06 am

Arkadaşlar biliyorum hergün hocalarla birbirinden komik olaylar yaşıyor bazılarımız...Bunları tüm öğrenci arkadaşlarla paylaşırsanız sevinirim Wink
19cagri25
GöZTePeLi !
GöZTePeLi !
19cagri25

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 1:30 am

Konuyu açan kişi olarak ben başlamak istiyorum Smile

Ders:Coğrafya
Hoca:Musa Tatar
Zaman:2006-2007 yılı 2. Dönem
Kişiler:Altın oran grubu olarak da bilinen Çağrı-İlke-Mert Ö-Mert Z
Olay:En öndeki tüm sıraların birleştirilerek en ön sırada hareketliliği sağlamak Smile biz buna dersi kaynatmakta diyebiliriz...Ve halay çekmek dahil olmak üzere tüm aktivitelere imza atmak afro

Sonuç:Musa Tatar Hocamızın Efsane Sözleri...Ben Bu Okula Sizi Yakmaya Gelmedim(!)
TimucinTopal
First Flight Officer
First Flight Officer
TimucinTopal

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 1:35 am

AHAHAHAHAH harika Very Happy
https://cakafobia.yetkin-forum.com
ilke
Misafir

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 1:15 pm

Ders: Müzik
Hoca: Erdal Bey
Zaman: 2006 - 2007 2. Dönem
Kişiler: Altın Oran Grubu dahil olmak üzere korodaki tüm erkekler
Olay: Rahmetli Sanat Güneşi Zeki Müren'in "Bahçivan" isimli şarkısı üzerinde çalışılmakta. Koronun erkekler bölümü şarkının sadece "Oy Oy!" bölümünde yer alıyor. Şarkı başlayına kızlar "Ayvalarım sarardı.." diyince erkekler "HOY HOY!" diye bağırıyor. Erdal Bey müziği durdurup "HOY HOY!" diil, "OY OY!" dememizi rica ediyor. Şarkı başlıyor. Kızlar "Ayvalarım sarardı.." diyince erkekler yine hep bir ağızdan "HOY HOY!" diye haykırıyor. Bunun üstüne Erdal Bey yine müziği durdurup kızıyor. "Tamam o zaman, herkes HOY HOY desin." diyor. Müzik tekrar giriyor.
Kızlar: Ayvalarım sarardı..
Erkekler: OY OY!

Sonuç: Erdal Hoca çıldırdı. Bu sene aramızda yok. Onu şimdiden çok özledik! En kısa zamanda Diyarbakır topraklarından geri dönmesini rica ediyoruz. Valla bi daa HOY HOY demicez.
TimucinTopal
First Flight Officer
First Flight Officer
TimucinTopal

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 1:25 pm

Ahahaha çok güzel bu paylaşımın için saol Smile
brçk..!!
Üye
Üye
brçk..!!

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 8:01 pm

ay yarıldım koptm (: ilkenin kini hatrladım Smile
19cagri25
GöZTePeLi !
GöZTePeLi !
19cagri25

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 2:51 am

Ders:Trafik
Hoca:Yüksel Bozok
Zaman:2007-2008 yılı 1. Dönem 2. Hafta
Kişiler:Başta yüksel be yolmak üzere 11-C sınıfı
Olay:Yüksel Bey'in konudan konuya atlaması ve Gafları

LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN Exclamation

Anlatayım Exclamation

Çocuklar bildiğiniz gibi trafikte ilkyardım çok önemlidir.bende ehliyet sınavına gircem adam beni test ediyor iyi kullanıyorum bende(koltuklar kabardı) adamla üçkuyulara kadar gittim adam bidaha bana gelme dedi(İLGİNÇ)...Gençlik heveslerim bununlada bitmedi(hocam bu gençlik hevesimiydi)...örneğin almanyada gidiyosunuz dışarıya bira şişesi atmayın,elma atın portakal atın hatta karpuz falan atın(neymiş efendim onlar doğada yok olmuyormuş,tamam hoca haklısında bira şişesi örneğini taktir ettim)bira şişelerini atıyolar ceza yiyolar avrupada bizde bişey yok(celal yaptı biraz)...

Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

11-C sınıfı uydu uyandı(1 gün geçmedi ders hala trafik,eyvallah hocam)dinleyelim az dedik bakalım ne diyor yüksel bey???

Bigün gidiyordum sevinç pastanesinin orda 3 kişiyiz 1.70 boylarında bir adam geldi omuz attı(bak sen,battal gazi yüksel bey)ben doru düzgün yürüsene LAN dedim adama(başbakandan ne farkın kaldı yüksel hoca)adam ağzını burnunu dağıtırım dedi geldi.ELİNDE MUŞTA var(havamı atıyosun??)bir koydum 2.80(2.80 olan 1 .70lik adam) ondan sonra sen burda dur ben gelcem dedi.heralde cafede arkadaşları vardı elemanın...adamlar kalabalık diye düşünüp dağıldık(tırstık değil ADAMLAR KALABALIK DİYE DÜŞÜNDÜK),sonra buluştuk.baktım kaşım kanıyor(robocop ya hocamız bakmadan anlamıyo)muştayla adam kaşımı açmış(ve hocamız farketmemiş)tabi burda anlatıyoruz ama bunlar hoş şeyler değil kavga çok kötü bişey...(YORUMSUZ!)

Hayat Biter Trafik Dersi Bitmez... Sleep

İlk yardım deyince aklımıza ne geliyor??(sınıfta ses yok)ilk yardım çok önemlidir ilkyardımı bilen adamdan alın!(kaza anında sorarsın biraderim bilmiyosan dokunma)tabi ilk yardımın yanında araç bilgisi önemli(MUHAKKAK)araçların jantlarını yanında oluyor bir vida adı nedir?(diye sordu hocamız sınıfta ses yok...büyük bi merakla cevap bekliyor tüm sınıf)Bende cevabı biliyordum BİJON dedim(ilk yardım dersinde bijonun ne işi var kanamada burnuna tamponmu yapçaksın(?))evet bijon.bide motorda her aracın şase numarası yazar,araba çalındığında 1-2 saat içinde parçalanır aracınızın şase numarasını biliyorsanız arabanız bulunur(ben bi ara sıkıldım dalıp gitmişim hoca o sırada galba arabanın nasıl parçalandığını anlattı)herneyse bir arabanın vizeden geçmesi için ilk yardım çantası bulunması gerekir bakıma gider arabalar yıllık veya 2 yıllık bunun dışında vergiler vardır.bu vergiler araca göre deişir...(bunun gibi birsürü gerekli bilgi(!))

Bunları söyledim çocuklar şunuda söylemeden geçemicem alkollü araç kullanmayın canınızı tehlikeye atarsınız,hız yapmayın,sigara içmeyin(sigara içmeyin cümlesinin altını çizmek istiyorum araya sıkıştırdı ve başladı anlatmaya)ben tekelde oynuyordum.(sınıf yarıldı.tekel sporcusu tabi hocamız)o zamanda popüleriz(bak sen)işçiler bizle muahbbet kuruyo(burda işçiler adeta bugünün ünlü mankenlerinden aysun kayacı gibi tasvir ediliyor)bize yaranmak için sigara veriyorlar.24-25 yaşlarındayım dedim sigara içmiyorum,annene babana götürürsün dediler aldım.bide benim kardeşim sigarayı çok içerdi bir arkadaşım vardı salih adı akhisarlı ondan alırdı bi gün salih otlanma kendi sigaranı kendin al dedi kardeşimde başladı(saolun hocam aydınlandık)bende uzun zamanlar sigara içtim ama uzun zamandırda içmiyorum ağustosun sonundan beri(vay be bi ömür)çocuklar sigara içmeyin çünkü;(gerekçesi çok bomba)çünkü sigara içenlerin üzerine çok kötü bi koku siner kimse sizi istemez iğrenç bi koku nefret ederim(e hocam 30 sene niye içtin şu zıkkımı o zaman)devamı daha bomba!!!SİGARA İÇECEĞİNİZE ALKOL ALIN!!!CİDDİ SÖYLÜYORUM!!!(kafa yerine gelmiş olsa gerek)tabi belli bi yaşta ailenizin nezaretinde,ama kendinizi deneyin bakalım ne kadar dayanıyosunuz??(tamam hocam deneriz)

Yüksel bey tam başka konuya geçecektiki zil çaldı...(ALLAH'A ŞÜKÜR)

sonuç:11-C dumur kafa allak bullak bide sınıf defterine ne yazmış bugün ne işledik diye bi bakalım dedim ilk yardım eğitimi işlendi yazıyor...Haftayada büyük ihtimal ilkyardım volume 2 yüksel beyin askerlik anıları jocolor
TimucinTopal
First Flight Officer
First Flight Officer
TimucinTopal

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 11:51 am

AHahahaha Cagri cok guzel ellerine kollarina saglik yukselbey de bizim derste konudan konuya geciyor .... lol!
19cagri25
GöZTePeLi !
GöZTePeLi !
19cagri25

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 11:54 am

ÜŞENMEYİP OKUYAN TÜM ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM... afro
onur_korkmaz
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:05 am

valla bilader yüksel hocayı yeni tanımama ragmen tam ona göre yazmıssın paylaşım güzel Wink
19cagri25
GöZTePeLi !
GöZTePeLi !
19cagri25

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 8:43 pm

eyvallah kardeşim 08.10.2007 olması itibariyle yarın 11-C ve 11-D sınıflarının beden eğitimi dersi var daha ne bombalar olcaktır!Okul daha yeni başlıyor afro
brçk..!!
Üye
Üye
brçk..!!

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 4:51 pm

yarıldım çaarı gözümden yaş aktı walla (:

geçn haftada bizim derste yeşil bayrağı anlatıodu suriye fln derkn mi ne ewt güneşte çok sıck biliosunz die bi giriş yptı biz yerlerde (:
mnyk adammm

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
19cagri25
GöZTePeLi !
GöZTePeLi !
19cagri25

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 4:53 pm

bu ve bunun gibi olayları sizde paylaşın herşeyi devletten beklemeyin a dostlar Smile
TimucinTopal
First Flight Officer
First Flight Officer
TimucinTopal

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 5:27 pm

Bencede arkadaşlar yani biz bu kadar size hizmet veriyoruz ama siz sadece üye oluyorsunuz sayılı arkadaşlardan başka kişiler yazı yazmıyor üye olup daha foruma girmeyen ve yazı yazmayan var eğer bi isteğiniz varsa bize belirtin ki size yardımcı olalım katılımınızı bekliyoruz .....
'glCn'
Misafir

MesajKonu: Geri: Hocalarla Olan Muhabbetler...   Hocalarla Olan Muhabbetler... Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 9:00 pm

cok kötüsüünzzz yaa. yazık musa tatar gibisi warmı be adam lokum gibi iilik meleiydi wllahaa. ah ah dier hocalara da bulaştırsaydı azcık ne olyrdu Very Happy Very Happy ayrıca yüksel beye laf yok .hklı bitne antrenrümüzzz I love you sigara iççenize sarhoş olun daa kıyakk lol! lol!

Hocalarla Olan Muhabbetler...
1 sayfadaki 1 sayfası